Novinky a akcie
Chcete užitočné tipy a informácie o našich akciách, či zľavách?

Na lyže v okuliaroch? To nie je ono!

Zaujímavosti » Na lyže v okuliaroch? To nie je ono!

Ak si práve nezaobstaráte kvalitné a drahé lyžiarske okuliare špeciálne pre krátkozrakých alebo ďalekozrakých, lepšie budú kontaktné šošovky, ktoré pod lyžiarskymi okuliarmi nezavadzajú a prinášajú mnoho ďalších, nezanedbateľných výhod. Ideálne sú napríklad jednodňové kontaktné šošovky, ktoré fungujú ako vaše oči.

Ako už viete, najskôr tu boli kontaktné šošovky vyrobené z hydrogélu, neskôr zo silikón-hydrogelu a dnes sa posúva kvalita ešte ďalej.

Napríklad Biofinity mesačné kontaktné šošovky na diaľku či na blízko s nadštandardnou kvalitou. Sú totiž vyrábané najmodernejšou technológiou Aquaform Comfort Science. Vlhkosť je tak udržiavaná vo vnútri šošovky, sú odolné voči dehydratácii a usadzovaniu bielkovín, na povrchu sú veľmi hladké a samozrejme vysoko priepustné pre kyslík. Základný materiál je pružný a jemný. Táto jedinečná kombinácia ponúka pohodlnejšie a bezpečnejšie kontaktné šošovky ako sme boli zvyknutí.

Nezabudnite si pribaliť aj kvalitný roztok. Odporúčame viacúčelový roztok Biotrue 300 ml, inšpirovaný fyziológiou vašich očí. Vyrovnáva pH presne na úrovni zdravých sĺz, využíva lubrikant, ktorý sa prirodzene nachádza v očiach, podporuje a udržuje antimikrobiálnu funkciu proteínov v očiach.
Vyššia nadmorská výška a hlavne suchý mrazivý vzduch totiž našim očiam nesvedčia. Hrozí vám problém s vysychaním očnej sliznice. Či už pôjdete na lyžovačku s okuliarmi alebo kontaktnými šošovkami, pribaľte si aj očné kvapky. Pomôžu naozaj rýchlo a nadlho.

 

Moješošovky.sk 2013 © Kontakt: info@mojesosovky.sk;