Novinky a akcie
Chcete užitočné tipy a informácie o našich akciách, či zľavách?

Dôverujte nám

Vážime si každého nového zákazníka a to, že sa k nám mnohí vraciate, nás presvedčilo, že to robíme dobre. Možno nemáme taký veľký výber ako iní, možno dodáme tovar o deň-dva neskôr, no vždy sa na nás môžete spoľahnúť a navyše máte niekoľko bonusov navyše. 

Vyskúšali sme okuliare, aj kontaktné šošovky. Vieme, aké dôležité je cítiť sa pohodlne, ak má niekto zhoršený zrak. A aké je niekedy ťažké nájsť tie správne kontaktné šošovky, prípadne aj za dobrú cenu.

Sme seriózny slovenský rodinný e-shop, takže na vašich očiach nám záleží podobne, ako na našich vlastných. Aj preto vám neustále prinášame nové informácie, tipy a užitočné rady ohľadom zraku, kontaktných šošoviek a zdravia – viac sa dozviete v sekcii Zaujímavosti.

Základom je však sortiment kvalitných a obľúbených kontaktných šošoviek, ako aj príslušenstva. Počet našich zákazníkov neustále rastie, ale čo nás teší najviac – takmer všetci sa vracajú, pretože sú spokojní. To je jedna z našich priorít – spokojnosť; k tomu si pridajte jednoduchý spôsob objednávky, rôzne zľavy, ktoré vám pomôžu ušetriť, a darčeky k nákupu. 

Jednoducho, vyskúšajte nás

Našimi dodávateľmi sú slovenskí obchodní zástupcovia jednotlivých výrobcov šošoviek , ktorí zodpovedajú za kvalitu výrobkov. Nakúpte si kontaktné šošovky až o desiatky percent lacnejšie, ako v očných optikách, alebo u očných lekárov. Nákup lacnejších kontaktných šošoviek na internete neohrozí kvalitu šošoviek, pretože kontaktné šošovky nám dodávajú overení dodávatelia.

Vyberte si z denných, dvojtýždenných, mesačných alebo farebných kontaktných šošoviek. Pribaľte si roztoky alebo očné kvapky. Môžete si zvoliť podľa výrobcu alebo jednoducho vašu osvedčené značku. Ak vám nie je niečo jasné, pokojne nám zavolajte alebo napíšte na e-mailovú adresu: info@mojesosovky.sk. Radi vám pomôžeme.

Moješošovky.sk 2013 © Kontakt: info@mojesosovky.sk;