Novinky a akcie
Chcete užitočné tipy a informácie o našich akciách, či zľavách?

ALCON AIR OPTIX COLORS farebné šošovky 2 ks - nedioptrické Odporúčané

Úvod|Úvod » Výhodný nákup|ALCON|AIR OPTIX |Obľúbené produkty|Výsledok vyhľadávania|KONTAKTNÉ ŠOŠOVKY|KONTAKTNÉ ŠOŠOVKY » Mesačné šošovky|KONTAKTNÉ ŠOŠOVKY » Farebné šošovky

Pôvodná cena:24.90
Cena:20.00
Do 5 pracovných dní
Chcete sa opýtať?

Nové priedušné mesačné farebné šošovky AIR OPTIX COLORS od firmy ALCON kombinujú krásne farby a silikón-hydrogelový materiál .

Objavte prvé farebné kontaktné šošovky s OVERENÝM DIZAJNOM šošoviek značky AIR OPTIX. Len kontaktné šošovky radu AIR Optix majú vďaka unikátnej výrobnej technológii povrch zušľachtený plazmou, ktorý chráni šošovky pred stratou vlhkosti a  na zaistenie pohodlia pri nosení.

Air Optix Colors sú určené na denné i príležitostné nosenie. Neumožňujú však variant kontinuálneho užívania. Na noc musí byť šošovka z oka vyňatá, vyčistená a uložená do puzdra s roztokom.

Sú navrhnuté tak aby vyhovovali širokému spektru používateľov. Technológia farieb 3 v 1 zaisťuje prirodzený výsledný efekt. A to aj vtedy, keď zákazník nepotrebuje žiadnu zrakovú korekciu a túži po novom vzhľade. 

AIR OPTIX COLORS sú priedušné, prepustia až 6 x viac kyslíka ako iné farebné kontaktné šošovky.

V ponuke sú jemné odtiene Pure Hazel, Blue, Green, Gray, Brown a výrazné farby Honey, Brilliant Blue, Gemstone Green, Sterling Gray. Široká škála farieb a odtieňov Vám umožní zmeniť vzhľad podľa vlastných predstáv. 

Vyskúšajte si farby online v AIR OPTIX COLOR ŠTÚDIU!

AIR OPTIX COLORS sú k dispozícii aj ako dioptrické.

 

Výsledná zmena farby očí je ovplyvnená množstvom faktorov. Všeobecne platí, že prirodzene tmavé odtiene dúhovky sa kryjú horšie než svetlé. Farebný efekt vyvolaný šošovkami je ovplyvnený tiež farbou zvolených doplnkov a vybraného oblečenia. Farebný efekt šošoviek je v neposlednom rade závislý tiež na svetelných podmienkach – šošovky budú vyzerať inak pri dennom svetle, než pri osvetlení umelom.

 

Parametre produktu

Priemer (mm): 14,2
Zakrivenie (mm): 8,6
Záručná doba: 24 mesiacov
Výrobca:
ALCON
Počet šošoviek v krabičke:   
2 ks
Interval výmeny:
1 mesiac

 

 

 

Čo hovoria naši zákazníci

Moješošovky.sk 2013 © Kontakt: info@mojesosovky.sk;