Novinky a akcie
Chcete užitočné tipy a informácie o našich akciách, či zľavách?

ALCON AIR OPTIX COLORS farebné šošovky 2 ks - dioptrické Odporúčané

Úvod|Úvod » Výhodný nákup|ALCON|AIR OPTIX |Obľúbené produkty|KONTAKTNÉ ŠOŠOVKY|KONTAKTNÉ ŠOŠOVKY » Mesačné šošovky|KONTAKTNÉ ŠOŠOVKY » Farebné šošovky

Pôvodná cena:24.90
Cena:20.00
Do 5 pracovných dní

Pre ľavé oko

Pre pravé oko

Chcete sa opýtať?

Nové priedušné farebné šošovky AIR OPTIX COLORS od firmy ALCON kombinujú krásne farby a silikón-hydrogelový materiál .

Objavte prvé farebné kontaktné šošovky s OVERENÝM DIZAJNOM šošoviek značky AIR OPTIX. Len kontaktné šošovky radu AIR Optix majú vďaka unikátnej výrobnej technológii povrch zušľachtený plazmou, ktorý chráni šošovky pred stratou vlhkosti a  na zaistenie pohodlia pri nosení.

Air Optix Colors sú určené na denné i príležitostné nosenie. Neumožňujú však variant kontinuálneho užívania. Na noc musí byť šošovka z oka vyňatá, vyčistená a uložená do puzdra s roztokom.

Sú navrhnuté tak, aby vyhovovali širokému spektru používateľov. Technológia farieb 3 v 1 zaisťuje prirodzený výsledný efekt. A to aj vtedy, keď zákazník nepotrebuje žiadnu zrakovú korekciu a túži po novom vzhľade. 

AIR OPTIX COLORS sú priedušné, prepustia až 6 x viac kyslíka ako iné farebné kontaktné šošovky.

V ponuke sú jemné odtiene Pure Hazel, Blue, Green, Gray, Brown a výrazné farby Honey, Brilliant Blue, Gemstone Green, Sterling Gray. Široká škála farieb a odtieňov Vám umožní zmeniť vzhľad podľa vlastných predstáv.                    

Výsledná zmena farby očí je ovplyvnená množstvom faktorov. Všeobecne platí, že prirodzene tmavé odtiene dúhovky sa kryjú horšie než svetlé. Farebný efekt vyvolaný šošovkami je ovplyvnený tiež farbou zvolených doplnkov a vybraného oblečenia. Farebný efekt šošoviek je v neposlednom rade závislý tiež na svetelných podmienkach – šošovky budú vyzerať inak pri dennom svetle, než pri osvetlení umelom. 

Vyskúšajte si farby online v AIR OPTIX COLOR ŠTÚDIU!

AIR OPTIX COLORS sú k dispozícii aj ako nedioptrické.

   

Parametre produktu

Priemer 14.2
Zakrivenie 8.6
Záručná doba: 24 mesiacov
Výrobca
ALCON
Počet šošoviek v krabičke  
2 ks
Doba výmeny
1 mesiac
Materiál
Lotrafilcon B
Obsah H2O
33 %

 

Čo hovoria naši zákazníci

Moješošovky.sk 2013 © Kontakt: info@mojesosovky.sk;